Przejdź do głównej zawartości

Z OSTATNIEJ CHWILI:

KALENDARZ NA CZERWIEC DO POBRANIA

O MNIE

Witaj na moim blogu!

Może się poznamy? Na co dzień pracuję i studiuję zaocznie. Nienawidzę komedii romantycznych, za to preferuję mocniejsze kino (także książki) - m.in. filmy akcji, sensacyjne, kryminały, thrillery, a najbardziej horrory. Nie sugeruję się modą, a do perfekcyjnego makijażu bardzo mi daleko. Nie piszczę na widok kolejnej promocji w Rossmanie, to nie leży w mojej naturze. Jestem zwyczajną kobietą, z jednej strony twardo stąpającą po ziemi, która osiąga postawione sobie cele, a z drugiej marzycielką, która snuje plany na przyszłość przy świetle księżyca. Romantyczka zakochana w horrorach? To właśnie ja.
Zapraszam Cię na podróż w moje myśli oraz pasje.

Chętnie współpracuję z innymi blogerami oraz firmami zewnętrznymi. Wpisy gościnne nie są mi obce. Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie e-maila, bądź skorzystaj z formularza kontaktowego, znajdującego się w prawej kolumnie na stronie:

takpoprostublog@gmail.com

Na blogu panuje Regulamin oraz Polityka prywatności. Zachęcam do zapoznania się, klikając w link.

Na platformie Ask.fm możecie zadawać pytania: MoreImagination24

Blog założony 01.02.2015 r.


NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE:

DIY #5 - SŁOIK POZYTYWNYCH CYTATÓW - IDEALNY NA PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

DIY #6: Słoik Pozytywnych Cytatów

"Bądź wierny swojej pasji, bo ona nigdy Ciebie nie zawiedzie, tak jak mogą zrobić to ludzie."

MOTYWACJA NA KAŻDY DZIEŃ - moc pozytywnych cytatów

Bardzo lubię przeglądać inspiracje, które motywują, a zarazem poprawiają nastrój. Które nie budzą wspomnień czy negatywnych emocji, a uruchamiają naszą kreatywność i chęć do zmian. Odpowiednie hasło jest niczym tabliczka czekolady w pochmurny dzień.