POLECAM... | czerwiec 2019


Ostatnio miałam sporo czasu na czytanie Waszych wpisów, buszowanie po różnych ciekawych stronach i artykułach. 

Postanowiłam, że i tym razem podzielę się z Wami swoimi ulubieńcami, na jakie natrafiłam. Zapraszam na polecajki! 


Święta prawda! Talent nie zawsze się liczy. Mogłabym napisać, że obserwuję wokół siebie dokładnie to samo, o czym wspomina Marta u siebie na blogu. Niektórym osobom nie chce się pracować, a czasami wystarczy tylko się przyłożyć do pracy, jaką ma się wykonać. Ale się nie chce... no cóż, niektórym ludziom płaci się za lenistwo, podczas gdy inni pracują za nich. I to jest nie fair! 


Nie znałam proponowanych przez Dorotę wcierek, choć olejek rycynowy jest mi już znany. Choć w innej pielęgnacji, niekoniecznie włosów. Ja bym tam do tej listy dodała wcierkę ze skrzypu polnego. Łatwa w wykonaniu i wszech dostępna. W końcu skrzyp można spotkać na każdym polu, a jak chce się go mieć w ciągu całego roku - wystarczy go ususzyć. 


Wpis bardzo refleksyjny. Pozostawił mnie w pewnym zawieszeniu. Zaczęłam po nim zastanawiać się, czy wszystkie moje życiowe wybory były całkowicie moje i tylko moje? Czy może chciałam podpasować się komuś Czy wybrałam coś dla swojego dobra czy cudzego? Koniecznie przeczytajcie!

Jak to jest z Wami? Czytaliście coś ciekawego? Polecajcie! 

Następnego wpisu możecie spodziewać się już za dwa dni 06 czerwca!

Komentarze

  1. Uhh... czy ja mam coś ciekawego do polecenia? Chyba nie. Zaniedbałam blogosferę koszmarnie. Ale może sie odkuję noo!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga