PLAN ZAJĘĆ DLA STUDENTA ZAOCZNEGO - WERSJA DO POBRANIA


Rzadko można znaleźć dobry planer do zajęć dla studenta zaocznego, dlatego postanowiłam to zmienić! 

Hej!
Ostatnio zaczęłam drugi semestr na studiach. Przeszukiwałam jakiś czas temu Internet, w celu znalezienia jakiegoś ładnego, miłego dla oka i przy okazji dopasowanego pod mój tok nauki planu zajęć, aby zapisać sobie zjazdy i zajęcia. 

Szkoda tylko, że z każdą chwilą się coraz bardziej frustrowałam, bo nie napotkałam na plan idealny... Wszystkie zawierały miejsce na zajęcia od poniedziałku do piątku, miały godziny głównie od 8 do 15 i... straciłam cały ten zapał. Niestety charakterystyka studiów zaocznych jest taka, że standardowe plany zajęć czy plany lekcji nie nadają się do tego, aby zapisywać w nich zajęcia. Powodem jest głównie to, że zjazdy odbywają się przeważnie w weekend - piątek, sobota i niedziela, w przeciwieństwie do studiów dziennych czy trybu nauki w liceum czy podstawówce. Dodatkowo co każdy zjazd są inne przedmioty i jeden plan tutaj po prosty by nie wystarczył. Dlatego pomyślałam, że może warto stworzyć coś nieszablonowego, co pomoże mi uporządkować trochę ten chaos, jaki od czasu do czasu wpada mi przed zajęciami. 

Poniżej przedstawiam Wam mój pomysł na zapisywanie planu zajęć na studiach zaocznych. Ja wydrukowałam sobie tyle planerów, ile mam zjazdów. Dodatkowo, drukując go w formacie A5, mogłam bez problemu wpiąć go w mój mały segregator, który jest też moim organizatorem. 
Pod spodem zrobiłam miejsce na mega ważne notatki oraz zadania, jakie należy zrobić na dany weekend. Musisz odrobić pracę z angielskiego? Zapisz. Musisz opracować jakieś case study czy prezentację? Zapisz. Zapisując ważne informacje, nawet jakby wyleciały nam po czasie z głowy, to są. Nie znikną, a przed zjazdem taki plan nam z pewnością o tym przypomni. 

Przekazuję w Wasze "ręce" plan zajęć do pobrania bezpośrednio z bloga: 


PS. nie zapomnijcie mi zdradzić, jak Wam się podoba! Dajcie znać w komentarzu :) 

Komentarze

  1. Świetny, na szczęście już mam za sobą studia :D Ale przyda się z pewnością nie jednej osobie <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja to mogę tylko napisać: powodzenia na studiach. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja już dawno przestałam używać gotowców. Nie ma to jak samodzielna organizacja! Wówczas całkowicie dostosowujesz swój planer do siebie i swoich potrzeb :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga