Przejdź do głównej zawartości

Z OSTATNIEJ CHWILI:

CZY JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTÓW SŁOIKA POZYTYWNYCH MYŚLI I CO DAJE MI PORANEK UWAŻNOŚCI

Codzienna możliwość wylosowania pozytywnej myśli nastraja mnie na resztę dnia...

NIEPOWTARZALNE MOMENTY LUTEGO

Dzień dobry! Możemy oficjalnie rozpocząć wtorek.
Dzisiaj będzie luźno, lekko i mam nadzieję, że tym razem nie tak długo, jak przy ostatnich "refleksyjnych" wpisach. Jakoś tak wyszło, że napisałam tasiemce, których nie chce Wam się po prostu czytać, bo są za długie i ja to rozumiem. 
Do końca dotrwali Ci, którzy zostawili po sobie ślad i za to ich szanuję i cenię! Dzięki wielkie. 
Dzisiaj postaram się krótko i rzeczowo przedstawić Wam moje niepowtarzalne momenty lutego.

Niepowtarzalny moment nr 1
W lutym, mimo choroby, jaka trzymała mnie od stycznia, postanowiłam w końcu zacząć się rozciągać. Zawsze sobie mówiłam, że kiedyś się nauczę szpagatu, kiedyś to zrobię, jak będę mieć czas, a jak miałam czas i zaczynałam rozciąganie dość szybko rezygnowałam, bo demotywował mnie ból związany właśnie z samym rozciąganiem ciała. Jednym słowem mówiłam, ale nie robiłam. Muszę się Wam przyznać, że jest marzec, a ja nadal w dni poza siłownią rozciągam się z Gosią Mostowską. Poniżej wrzucam Wam moje ulubione zestawy ćwiczeń! 


Niepowtarzalny moment nr 2
Na pewno dużo czasu mojego życia pochłania praca. Czasami mam wrażenie, że nawet za dużo, z czym staram się stale walczyć i eliminować swoje złe nawyki. Jednak chcę się Wam pochwalić, że w pracy poczułam mały powiew świeżości, bo... zmieniłam swoje miejsce pracy. Co prawda jest to tylko inny pokój i inna osoba, z którą siedzę, ale zawsze coś! Ostatnie dni lutego poświęciłam na przeprowadzkę. Nie sądziłam, że w ciągu 2 lat udało mi się natworzyć aż tyle dokumentów... Jednak teraz pracuję z nieco większą ochotą! 

Niepowtarzalny moment nr 3
Walentynki w tym roku były NIESAMOWITE! Normalnie nie lubię tego święta, nie obchodzę go. Nie spędzam go z wyjątkową osobą, ani na odwrót - nie zajadam się lodami płacząc i oglądając smutny film o miłości, która nijak ma się do rzeczywistości. Nie, to nie dla mnie. Tegoroczne walentynki zapamiętam z jednego, bardzo ważnego powodu. Po pracy nerwowo szykowałam się na to, co miało nastąpić wieczorem. Starałam się dopasować swój strój tak, abym pasowała do tego dnia i myśli przewodniej. Na siłowni, na którą chodzę skakać na trampolinach, właśnie tego dnia był organizowany dzień a'la lata 80. Podobne wydarzenie było robione na Halloween i obowiązywało przebranie.
Poniżej wrzucam Wam moje zdjęcie z Instagrama upamiętniające tamten dzień. Było niesamowicie, na długo zapamiętam ten dzień! Jakby ktoś był chętny i ciekawy, na profilu mam kilka filmików z zajęć :)


Na dziś to tyle. Żegnam się z Wami i życzę Wam miłego tygodnia! A Wy mieliście jakieś niepowtarzalne momenty w lutym?

Komentarze

 1. Krótko zwięźle i na temat! A poważniej! Nie pochwaliłaś się przeprowadzką. :P Chyba się obrażę. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. :) fajny miałaś luty...oby marzec również był pełen niepowtarzalnych chwil!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie specjalnie lubię walentynki, ale...czasami jest to dobry pretekst do zrobienia czegoś fajnego :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

1. Zanim zostawisz komentarz na blogu, zapoznaj się z regulaminem - otwórz ten link w nowej karcie: Regulamin bloga | Prawa autorskie | Polityka prywatności :)

2. Zawsze staram się odwiedzić blogi osób, które pozostawią komentarz pod wpisem.

3. Odpowiadam na komentarze w weekendy - w tym okresie możecie także spodziewać się moich odwiedzin u siebie! :)

4. Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć oraz treści mojego autorstwa. Jeżeli używasz moich tekstów czy zdjęć, nie zapomnij o źródle :) - Tu: przypominam o zapoznaniu się z Regulaminem bloga.

5. Jest mi bardzo miło, gdy dodajecie swoje komentarze pod wpisami, które Was interesują. Motywujecie mnie tym, a jeżeli chcecie sprawić mi prezent - udostępnijcie wpis :)

NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE:

DIY #5 - SŁOIK POZYTYWNYCH CYTATÓW - IDEALNY NA PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

DIY #6: Słoik Pozytywnych Cytatów

"Bądź wierny swojej pasji, bo ona nigdy Ciebie nie zawiedzie, tak jak mogą zrobić to ludzie."

MOTYWACJA NA KAŻDY DZIEŃ - moc pozytywnych cytatów

Bardzo lubię przeglądać inspiracje, które motywują, a zarazem poprawiają nastrój. Które nie budzą wspomnień czy negatywnych emocji, a uruchamiają naszą kreatywność i chęć do zmian. Odpowiednie hasło jest niczym tabliczka czekolady w pochmurny dzień.