Regulamin bloga


Na blogu "Tak, po prostu!" panuje regulamin, który należy przestrzegać, zarówno z Waszej strony - jako Czytelników, jak i z mojej - jako Autorki bloga i jego administratora.
Chcąc komentować wpisy na blogu, zapoznaj się z poniższym tekstem!

§ 1. Stop agresji słownej

Komentarze na blogu są moderowane. Wszelkie wulgaryzmy, objawy agresji słownej (tu: pisząc wprost - przejawy hejtowania) na blogu, kierowane zarówno do innych osób komentujących, a także w moim kierunku, będą usuwane. W skrajnych przypadkach będą one zgłaszane.

§ 2. Komentowanie

Na blogu istnieje możliwość komentowania publicznego i anonimowego. Każdy ma prawo do wyboru. Ten blog jest miejscem do przemyśleń i dyskusji, a nie osobistych wycieczek. Jeżeli chcesz wybrać opcję anonimową tylko z tego powodu, jeszcze raz zapoznaj się z punktem 1.
Spamerom mówię "nie" - nie interesują mnie komentarze, które są wstawiane metodą kopiuj-wklej. Każdy komentarz, który będzie zawierał jawną reklamę swojej strony/bloga będzie trafiał do skrzynki "Spam" i w efekcie będzie usuwany. Na blogu tworzymy miłą atmosferę, rozmawiamy, dyskutujemy - nie reklamujemy się.

§ 3. Ten blog to miejsce...

w którym publikuję swoje przemyślenia. Nie oznacza to, że każdy powinien myśleć w taki sam sposób, jak ja. Nie uważam się za osobę wszechwiedzącą, więc jeżeli posiadasz większą wiedzę na dany temat, możesz się tym podzielić w formie komentarza.
Dodatkowo przypominam, że jestem Autorką bloga, a informacje zamieszczane na blogu są wyłącznie moimi przemyśleniami, nie stanowią one rekomendacji inwestycyjnych.

§ 4. Prawa autorskie

Wszystkie treści na blogu stanowią moją własność, a tym samym podlegają ochronie prawnej. W związku z powyższym ja, jako Autor bloga Tak, po prostu!, nie wyrażam zgody na kopiowanie, drukowanie oraz powielanie treści zamieszczanych na blogu, jako własne, bez mojej pisemnej zgody.
Jeżeli chcesz używać moich treści lub zdjęć, posłuż się źródłem w postaci linku!

§ 5. Polityka prywatności - ochrona danych osobowych

Blog "Tak, po prostu!" funkcjonuje na platformie www.blogger.com. Dodatkowo używam informacji zapisanych za pomocą plików cookies (tzw. ciasteczek). W związku z tym powyższy regulamin głównie bazuje na regulaminie oraz polityce prywatności firmy Google. Aby zapoznać się ze szczegółami, proszę otworzyć poniższy link w nowej karcie:
Dodatkowo na blogu korzystam z narzędzia do analizy m.in. statystyk, treści na blogu, celem dostosowania ich do wybranej grupy odbiorców (Czytelników). Narzędziem tym jest Google Analytics, które także jest udostępniane przez firmę Google.
W/w narzędzie mogą także stosować współpracujący ze mną właściciele firm, reklamodawcy oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.
W przypadku podjęcia współpracy z konkretną firmą, zostanie ona wyszczególniona w powyższym Regulaminie, w postaci edycji.
Ponadto, w przeglądarce internetowej można zmienić swoje ustawienia związane z plikami cookies.
Aby zapoznać się z przechowywaniem danych przez Google Analytics, proszę otworzyć poniższy link w nowej karcie:

§ 6. Organizacja konkursów na blogu

Na blogu "Tak, po prostu!" mogą być organizowane konkursy, do których każdorazowo będzie dołączany osoby regulamin, który będzie zawierał:
- konkretne wymagania konkursowe,
- informację o trwałym usunięciu ewentualnie wymaganych danych osobowych,
- podstawę prawną,
- ewentualnych partnerów, z którymi będzie nawiązana współpraca.

§ 7. Podsumowanie końcowe

Ja, jako Autorka bloga "Tak, po prostu!"zastrzegam sobie prawo do modyfikacji powyższego regulaminu, w przypadku dostosowania go do zmieniających się przepisów.
Dodatkowo zastrzegam sobie prawa autorskie do powyższego regulaminu.

Nowsza Starsza