Przejdź do głównej zawartości

Regulamin :)

Warto zamieścić tu coś takiego jak regulamin mojego bloga.
#KOMENTARZE#

1. Liczę na Waszą szczerość oraz szczere komentarze.
2. Nie przeklinamy tutaj.
3. Nie obrażamy nikogo!
4. Ten punkt zaliczę do ANONIMOWYCH czytelników: sprawy prywatne załatwiamy prywatnie albo wcale.
5. Nie zmuszam nikogo do komentowania. Po prostu liczy się dla mnie Wasze zdanie, ale niczego nie wymagam.
6. Jeżeli trafiłeś/aś tutaj przypadkowo i chcesz coś skomentować (nawet anonimowo), proszę o podpisanie się jakimś nickiem bądź inicjałami, bym mogła Was potem rozróżnić. Jeżeli masz konto na bloggerze to wystarczy się zalogować :)
7. Każdy obraźliwy komentarz w moim kierunku lub innych czytelników od osób, które tylko ''szukają tu guza''  będzie usuwany i zgłaszany.
8. Spamerom mówię "NIE" i "do widzenia"
9. Pamiętajcie - wszystko co trafia do Internetu też tam zostaje i to na zawsze. To że się coś usunie, nie oznacza, że tego nie ma. Więc proszę o rozwagę. 
10. Wiem, że każdemu zależy na dużej liczbie czytelników. Ale chciałabym, aby Wasze komentarze były kreatywne, a nie tylko puste słowa + link do waszego bloga.
''Coś za coś - chcesz coś w zamian to napisz, ale sam/a też coś od siebie daj.''


#MOJE BLOGOWANIE#

- Pisze tutaj o wszystkim co mnie zainspiruje.
- Nie trzymam się na blogu jednej tematyki,
- Blog jest dla mnie czymś w rodzaju hobby.
- Wyrażam tutaj swoje zdanie na dany temat, tworzę coś nowego.
- Szanuję moich czytelników, bo każdy Wasz komentarz, jest dla mnie nagrodą za to, co tutaj robię.
- Czemu założyłam bloga? Może trochę z nudy, a może trochę z pasji. Kocham pisać, uwielbiam to robić! Jest to dla mnie czynność, która mnie relaksuje.  Pisanie jest to moja pasja, tym bardziej że mogę się czymś z kimś podzielić.
- Bardzo mnie cieszy, że tak dużo osób chce czytać moje ''wypociny''. :)
- Wchodzę tutaj jak tylko znajdę chwilę czasu. Czytam każdy komentarz. Nikt nie jest omijany.
- BLOG jest MÓJ i zamieszczam tutaj to, co uważam za istotne.Komentarze

Prześlij komentarz

- - Zawsze staram się odwiedzić blogi osób, które pozostawią komentarz pod wpisem.
- - Odpowiadam na komentarze w weekendy - w tym okresie możecie także spodziewać się moich odwiedzin u siebie! :)
- - Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć oraz treści mojego autorstwa. Jeżeli używasz moich tekstów czy zdjęć, nie zapomnij o źródle :)
- - Jest mi bardzo miło, gdy dodajecie swoje komentarze na dany temat, ale także jest to dla mnie niezwykle motywujące. Bardzo Wam dziękuję :)

Popularne posty z tego bloga

"Czas zostać sławnym – czyli jak założyć i prowadzić bloga modowego"

Cześć :)
Dzisiaj przychodzę do Was z całkowicie inną tematyką, niż zazwyczaj - taka mała niespodzianka :)
Otóż ostatnio dostałam ciekawą propozycję od pewnej osoby, aby popracować razem. Moim gościem na blogu jest Kasia Sopicka, pasjonatka mody, która uwielbia dobierać ubrania i tworzyć z nich własne stylizacje.
A więc przejdźmy do rzeczy!

Dzisiejszy temat to:
Czas zostać sławnym – czyli jak założyć i prowadzić bloga modowego.
Myśli o założeniu własnego bloga modowego wracają do ciebie za każdym razem, gdy ktoś komentuje twój świetny gust i nowe, modne ubrania? Czujesz się w temacie mody jak ryba w wodzie? Na co czekasz? Czas na założenie swojego pierwszego bloga modowego!
Czy blog modowy jest właśnie dla mnie? Nie jest łatwo odpowiedzieć sobie na to pytanie, gdyż każdy z nas jest inny. Jeśli jednak jesteś osobą systematyczną, pełną pasji, zakochaną w modzie, to blog modowy jest właśnie dla ciebie. Pamiętaj o tym, że w tydzień ani dwa nie staniesz się następczynią Kasi Tusk, jednak powo…

Pytania na aska .

Dodam tu coś, co odbiega od głównej myśli mojego bloga. Jednak komuś może się to przydać.To są moje pytania, które ja wam wymyślałam i zbierałam je w wordzie. Jakoś od końca wakacji.Jeżeli ktoś nie ma weny, to może sobie skopiować ;3 Będę co jakiś czas akutalizować te pytania o nowe :)

Jak odzyskać stracone zaufanie?

„By odbudować zaufanie, które zburzyłeś jednym ruchem , potrzebujesz dobrego materiału w maksymalnie dużych ilościach.”

Zaufanie jest najważniejszym elementem w relacjach międzyludzkich – czy to chodzi o miłość, czy przyjaźń czy relacje w rodzinie. Zdarza się nam jednak zrobić coś, czego potem bardzo żałujemy.  Zaufania nie dostaje się od tak, raz na zawsze – zostaje się nim obdarzonym po jakimś czasie, jeżeli na nie zasłużyliśmy. Raz nadszarpnięte odbudowuje się wolno, bo zawiedliśmy.  Dlaczego jest ważne? Bez zaufanie nie zbudujemy prawdziwych relacji z innymi ludźmi, nie wspominając już o związkach typu przyjaźń czy miłość.  Bez niego żylibyśmy w ciągłym lęku, podejrzliwościach i z mnóstwem wątpliwości co do samych siebie, jak i innych. Nie czulibyśmy się bezpiecznie. 
Zaufanie to bardzo cienka nić, którą można zerwać jednym słowem. Bardzo ciężko je odbudować, ale można to zrobić. Poniżej znajdziesz kilka porad.


💗 DIY #5 - Słoik Pozytywnych Cytatów na 2017 rok 💗

DIY #3 - Organizer, planer, kalendarz

Heeej! Do dzisiejszego postu zainspirowała mnie wczoraj trochę Draqilka D. z bloga Draqilka D. miłość... pasja... muzyka... - od razu podaję link do postu, który mnie zainspirował do tego (klik).  Ona tam opisywała jak zrobić swój Bullet Journal - osobisty organizer, nasz własny system notatek. Zachęcam każdego ciekawskiego do przeczytania jej postu. Sama od dawna miałam w planie zrobić kalendarz, który będzie mi odpowiadał pod każdym względem. Wiadomo jak to jest z tymi, które możemy kupić. Musimy się podporządkować pewnemu systemowi, który jest tam zawarty - kalendarz, notatnik, indeks, plan lekcji dla uczniów, itp. To ostatnie jest dla mnie niestety zbędne i irytujące. Dlaczego nie robią także kalendarzy dla studentów zaocznych? Kiedy potrzebuję mieć dużo miejsca w dniach takich jak piątek, sobota, niedziela, tak naprawdę mam te dni zwężone, że nie mam miejsca na zapisanie swoich zajęć, planu dnia. Zawsze marzyłam o takim kalendarzu, który także będzie moim organizerem, w którym b…